Pozicija:  Administrator za kabinsko osoblje

Datum objave:  04.10.2024.
Odeljenje:  SAOBRAĆAJ
Kompanija:  Air Serbia
Lokacija:

Beograd (Aerodrom)

Mi smo nacionalna avio-kompanija Republike Srbije i jedna od najstarijih avio-kompanija u Evropi sa istorijom koja datira od 1927. godine. Letimo na preko 90 redovnih, sezonskih i čarter destinacija širom Evrope, Mediterana, Severne Amerike, Azije i Afrike, kako u putničkom tako i u teretnom saobraćaju. Naša flota trenutno uključuje dvadeset osam vazduhoplova različitih tipova.

Opis posla

  • Obrađuje Onboard Cabin Report
  • Vrši sortiranje, odlaganje i čuvanje OCR izveštaja, bar lista i Unaccompanied Minor lista o primopredaji
  • Distribuira izveštaje (OCR/MIR/PDR) relevantnim odeljenjima
  • Prati izveštaje u slučaju neusklađenosti sa Air SERBIA propisanim standardima i procedurama
  • Izrađuje nedeljne i mesečne izveštaje i utvrđuje trendove po broju napisanih izveštaja, broju izveštaja po CS, odeljenje koje ima najviše primedbi, vrsta najčešćeg problema
  • Izrađuje i distribuira dozvole kabinskoj posadi

Uslovi

  • Srednja stručna sprema (IV)
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva
  • Poželjno iskustvo na poziciji Kabinsko osoblje
  • Rad na računaru (Word, Excel, Power Point)
  • Engleski jezik – odlično, aktivno

Ako delite našu posvećenost pružanju izvrsne usluge uz demonstriranje odgovornosti i integriteta i spremni ste da prihvatite ovu priliku, ne oklevajte da se prijavite odmah. Radujemo se skorom susretu!

Neka vaši snovi dobiju krila!